jak zamówić?

Adaptacja projektu gotowego? Budowa domu? Nie wiesz od czego zacząć?

 

Na czym polega adaptacja projektu gotowego? Jakie niezbędne zmiany musi przejść gotowy projekt? Ile kosztuje adaptacja projektu? Jakie dokumenty są potrzebne do uzyskania pozwolenia na budowę? Ile zajmie adaptacja projektu gotowego? Jeśli szukasz odpowiedzi na te pytania to trafiłaś/eś w idealne miejsce. Adaptacjami projektów gotowych zajmujemy się od lat.

W trosce o Państwa czas i potrzeby dostosujemy odpowiednio naszą ofertę. Wyjaśnimy jakie niezbędne zmiany muszą pojawić się w adaptacji projektu gotowego oraz jakie dokumenty są konieczne do otrzymania pozwolenia na budowę. Pomożemy Państwu zdecydować, jak zaadaptować gotowy projekt, aby spełniał wszelkie oczekiwania. W ciągu wielu lat pracy nie mieliśmy ani jednego niezadowolonego klienta.

 

3 kroki jak zamówić adaptację projektu gotowego:

 

Zadzwoń: +48 730 160 699 lub wypełnij formularz:

 

Umów się z nami na spotkanie.
Nasza siedziba mieści się w Poznaniu na ul. Pniewskiego 7.

 

Omówimy ofertę.
Chcemy dostosować naszą ofertę do Twoich indywidualnych potrzeb.

Nasza specjalność to nie tylko adaptacja projektu gotowego:

prowadzenie spraw formalno-prawnych
projekt wnętrz
nadzór nad budową
dodatki do projektów budowlanych

Jak uzyskać pozwolenie na budowę? Jest to długa biurokratyczna droga, w której będziesz musiał wypełnić wiele wniosków, formularzy oraz przygotować mnóstwo załączników. Błędnie przygotowana dokumentacja wydłuży czas oczekiwania na pozwolenie na budowę. Jeśli nie czujesz się mocny w sprawach administracyjnych my z chęcią załatwimy wszystko za Ciebie. Otrzymasz wszelkie pozwolenia w najkrótszym możliwym czasie

Adaptacja projektu gotowego to nie tylko dostosowanie projektu do przepisów budowlanych. Każdy polecany architekt projektując myśli równocześnie o estetyce budynku oraz o funkcjonalności wnętrz. My zatrudniamy najlepszych projektantów wnętrz, których pasją jest stworzenie przestrzeni idealnie pasującej do Twojej osobowości. Dzięki współpracy ze sklepami jesteśmy w stanie zapewnić mniejszą cenę niż tą, którą otrzymuje przeciętny klient.

Masz już adaptację projektu budowlanego oraz pozwolenie na budowę? Nie zwlekaj. Czas rozpocząć budowę Twojego domu. Od wielu lat prowadzimy nadzór budowlany w Poznaniu i okolicach. Doradzamy najlepsze rozwiązania materiałowe oraz technologiczne. Zadbamy, żeby cały proces budowy przebiegał sprawnie i terminowo. Dopilnujemy, żeby Twój dom był wykonany idealnie nawet w najmniejszym szczególe.

Popraw komfort mieszkania swojej rodziny. Pamiętaj, że oprócz adaptacji projektu gotowego, nadzoru budowlanego oraz projektu wnętrz możemy przygotować dla Ciebie dodatki ułatwiające codzienne życie. Projekt ogrzewania podłogowego, projekt automatycznego nawodnienia ogrodu, czy projekt zbiornika bezodpływowego ty tylko przykłady na poszerzenie naszej oferty. Sprawdź, co możemy dla Ciebie przygotować.